PŘEMYSLOVSKÁ 1939/28, PRAHA 3    +420 246 090 246

Kanceláře - Jak řešit současnou situaci na trhu?

Jak řešit současnou situaci na trhu s komerčními nemovitostmi

30.03.2020

Pocit, který teď většina z nás má, je nejistota.

Nejistota v osobním životě, tak profesním, ale může se také týkat vnímání současné situace majiteli a jednateli společností sídlících v kancelářích administrativních budov.

Rádi bychom Vás ujistili, že jsme tu pro Vás i v této těžké době, v době pandemie koronaviru a jsme připraveni Vám být k dispozici, když nás budete potřebovat.

Pokud se již nyní zaobíráte myšlenkou "Co bude dál?" Pokládáte si otázky typu: "Zvládneme platit nájem v dalších měsících?" Nebo třeba jen řešíte redukci Vašich kanceláří či jinou flexibilní strategii, rádi Vám doporučíme flexibilní řešení v coworkingovém prostředí.

Jestliže potřebujete odbornou radu nebo se nyní potýkáte s jinými problémy související s Vašimi kancelářemi, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Jsme tady pro Vás a naše znalost trhu, díky dlouhodobým zkušenostem, je Vám k dospozici i nadále. Jsme schopni poradit jak telefonicky, tak Vám emailem zprostředkovat videoprohlídku vhodných prostor pro Vás z naší nabídky. Dále můžeme nabídnout spolupráci s architekty, právníky a jinými odborníky z oboru a pomoci Vám tak, jak to současná situace vyžaduje.

V rámci zachování zdraví nás všech fungují naše kanceláře v omezeném režimu. V případě potřeby nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo na kontaktech zde.