PŘEMYSLOVSKÁ 1939/28, PRAHA 3    +420 246 090 246

O realitní kanceláři RubyReal

Na realitním trhu úspěšně působíme od roku 2000. Do sítě CENTURY 21 jsme se začlenili v roce 2009 a od té doby se pravidelně umisťujeme v TOP 3 kancelářích sítě CENTURY 21. Díky letitým zkušenostem jsme schopni zajistit kompletní servis jak při prodeji, tak i při koupi nemovitosti, což dokládá více jak 15 000 našich spokojených klientů.

Umíme prodat, pronajmout či vyhledat jakoukoliv nemovitost na území Prahy, ať už se jedná o dům, byt, kancelářský či obchodní prostor, sklad, pozemek, či rovnou celý bytový dům nebo administrativní budovu.

Společnost CENTURY 21 vstoupila na český trh v roce 2008. V současné době máme zastoupení ve všech regionech a na českém trhu otevřelo více než 52 kanceláří. Již dnes vystupuje pod značkou CENTURY 21 více než 317 profesionálních makléřů.  Pokud zákazníci vyhledávají služby realitní kanceláře, pak značka CENTURY 21® je první, kterou si zákazník vybaví v zemích jako je USA, Kanada, Francie, Čína a mnoho dalších zemí světa. Značka CENTURY 21® dodává prodeji Vaší nemovitosti důvěru.

Náš tým realitních makléřů

O nás

Všichni naši realitní makléři CENTURY 21 Ruby mají přístup k nejlepším tréninkovým programům pro realitní makléře v oboru. Na náš tým zkušených odborníků v realitním trhu se můžete s důvěrou obrátit s jakoukoliv realitní transakcí. Obchodní jednání jsme schopni zajistit v angličtině, ruštině a vietnamštině.

Obchodní tým tvoří 15 odborně vyškolených realitních makléřů, 2 obchodní asistenti a 1 finanční poradce. Zakládáme si na upřímném a lidském přístupu, férovém jednání a naším cílem je spokojenost klienta, který se k nám v budoucnu vrátí nebo nás doporučí dál.Každým rokem se společnost může pochlubit předním umístěním v žebříčku nejproduktivnějších kanceláří v síti CENTURY 21.

Naši makléři

Petr Bulan

Petr Bulan

+420 604 955 755

Věnuji se převážně prodeji bytů a rodinných domů v Praze a blízkém okolí. Vždy se snažím o vzájemné naslouchání, respekt a seriózní...

Více o makléři
Blanka Skácelová

Blanka Skácelová

+420 606 836 762

Ve společnosti CENTURY 21 Ruby jsem našla výborný tým profesionálů a uplatnění veškerých svých dovedností, komunikativních schopností a osobního...

Více o makléři
Barbora Merknerová

Barbora Merknerová

+420 608 662 147

Za každým prodejem nebo pronájmem se skrývá minimálně jeden lidský příběh, k jednotlivým obchodům proto přistupuji tak, abyste ve mně našli důvěru.

Více o makléři
Michal Halouzka

Michal Halouzka

+420 603 273 000

Specializuji se na prodej a pronájem komerčních nemovitostí.

Více o makléři
Markéta Čiperová

Markéta Čiperová

+420 602 350 055

Při práci realitního makléře považuji technické vzdělání stavebního zaměření a praktické zkušenosti ze stavební výroby za velkou výhodu

Více o makléři
Zoja Klímová

Zoja Klímová

+420 739 246 116

Specializuji se na Ruskou federaci a bývalé státy SNS. V realitách se pohybuji od roku 2006.

Více o makléři
Jiří Priesel

Jiří Priesel

+420 602 208 910

Velmi dobře si uvědomuji, jak důležité ve vašem životě je pro vás i vaše okolí prodej či nákup nemovitosti a podle toho realizuji celý obchod k...

Více o makléři
Maria Jakimovič

Maria Jakimovič

+420 702 909 959

Profesionální servis, osobní přístup, spolehlivost a pečlivost, to jsou věci, které ode mne můžete bezpodmínečně očekávat.

Více o makléři

Oddělení rezidenčního prodeje
a pronájmů

Toto oddělení nabízí komplexní služby od stanovení reálné prodejní ceny, přes konzultaci, až po samotnou realizaci prodeje či pronájmu bytu, rodinného domu, komerčních objektů či prostorů vhodných k podnikání. Reagujeme na potřeby trhu a zákazníků, hledáme nové produkty a služby s cílem zlepšovat nabízený realitní servis.

Zakládáme si na profesionalitě, poctivosti a empatii. Díky dodržování těchto zásad, umíme prodat, pronajmout, či vyhledat jakoukoliv nemovitost na území Prahy a okolí.

Oddělení rezidenčního prodeje a pronájmů

Komerční oddělení

Toto oddělení zajišťuje komplexní servis spojením s pronájmem a prodejem nemovitostí s komerčním využitím. Obchodní tým tohoto oddělení tvoří tři realitní makléři, kteří pod vedením Veroniky Mrázkové zajišťují představení zajímavých nabídek a variant řešení prostoru, vyjednají výhodnější podmínky a v neposlední řadě ušetří Váš čas.

Komerční oddělení

Financování koupě nemovitostí

Nebojte se na nás obrátit i v případě zájmu o hypoteční úvěr, případně o jeho refinancování. Nabízíme konzultaci zdarma a spolupráci se všemi bankovními ústavy v ČR. Postaráme se i o zahraniční klienty.

Financování koupě nemovitostí

Vize a hodnoty společnosti

Vize: Učíme klienty vyžadovat prvotřídní služby, jejichž standard se nám daří úspěšně a dlouhodobě udržovat. Chceme se stát silným hráčem na trhu rezidenčních a komerčních nemovitostí s využitím našich zkušeností a znalostí, kterými disponujeme.

Mise: Naši zaměstnanci, obchodní partneři, realitní makléři a zákazníci tvoří komunitu lidí, jejichž cíle a přání bereme velmi vážně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jejich očekávání. Našim prvořadým úkolem je neustále hledat nová inovativní řešení, které povedou k prosperitě a kvalitě všech našich spolupracovníků a spokojenosti klientů.

Hodnoty: Kvalita poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou nám blízké, a kterými jsme se vryli do srdcí našich zákazníků. Od počátku svého působení na trhu budujeme trvalé a transparentní vztahy a hodláme v tom pokračovat nadále.

Vize a hodnoty společnosti