PŘEMYSLOVSKÁ 1939/28, PRAHA 3    +420 246 090 246

Prodejte svou nemovitost s Ruby Real

Prodáváte nemovitost? 

Přenechte prodej Vaší nemovitosti nám a my se postaráme o hladký a bezproblémový průběh celého prodeje. Rádi Vám u nás v kanceláři vysvětlíme situaci na trhu, dodáme všechny potřebné informace a pomůžeme Vám co nejpřesněji stanovit tržní cenu Vaší nemovitosti.

Vytvoření toho správného prvního dojmu je často klíčovou záležitostí vedoucí k úspěšnému prodeji jakékoliv nemovitosti. Naši makléři Vám poradí, jak nejlépe nemovitost prezentovat a postarají se o všechny záležitosti týkající se Vaší nemovitosti s tím, že Vás pravidelně informují o detailech všech právě probíhajících jednání. Zkušený vyjednavač, kterého naleznete v každém z našich makléřů, a který reprezentuje pouze Vaše zájmy, může podstatně zvýšit šanci na prodej nemovitosti za Vámi požadovanou cenu.

Bez starostí

Bez
starostí

Starosti s prodejem Vaší nemovitosti hoďte za hlavu. My se o vše postaráme.

Právní jistota

Právní
jistota

Naší samozřejmostí je naprostá právní bezpečnost při prodeji nemovitosti.

Rychlost

Rychlost
 

Vaši nemovitost prodáme rychleji, než si myslíte.

Maximální cena

Maximální
cena

Vaši nemovitost prodáme za maximální možnou cenu.

Komplexnost

Komplexnost

Vaši nemovitost budeme propagovat na největších realitních portálech.

Bez starostí

V případě, že se obrátíte na realitní kancelář, rozhodně neprohloupíte. Makléři se totiž pyšní zkušenostmi, uměním vyjednávat, profesionalitou i individuálním profesionálním přístupem. Zkrátka jsou odborníky ve svém oboru. Disponují potřebnými materiály, daty, statistikami a dokumenty, díky kterým jsou oproti osobám neznalým oboru vždy o několik kroků napřed. Oko experta s letitou praxí si poradí i s tím, zda je správná doba nemovitost prodat, na co v rámci inzerátu poukázat či jaké výhody nemovitosti zdůraznit. Specialisté působící v konkrétních lokalitách dokáží tak mnohem lépe poradit a zacílit nabídku na konkrétní cílovou skupinu.

Prodej bytu či rodinného domu se řadí k velmi zdlouhavým a časově náročným procesům. Vyberete-li správnou realitní kancelář, obstará za vás vše potřebné, od přípravy nemovitosti k prodeji, přes inzerci, prohlídky a jednání se zájemci, až po veškeré papírování a veškeré právní a finanční záležitosti. Dále si vezmou na starosti i komunikaci s úřady a veškeré náležitosti související s převodem nemovitosti. Ušetří tak nejen váš čas a finance, ale i nervy.

 

Právní jistota

Pokud vůbec netušíte, co je nutné zařídit, vědět a mít pod kontrolou při prodeji nemovitosti, opět se nabízí řešení, využít pomoci realitní kanceláře. Makléři mají zkušenosti, znají rizika, která mohou nastat, a vědí, na co je třeba se zaměřit a čemu je třeba věnovat pozornost. Většina realitních kanceláří využívá advokátních, notářských a bankovních úschov a spolupracují s ověřenými advokáty.

Rychlost

Díky systému spolupráce mezi makléři v síti CENTURY 21 může Vaši nemovitost nabízet ne jeden, ale cca 350 realitních makléřů ze sítě CENTURY 21 svým klientům. Šance na úspěch v podobě rychlého a úspěšného prodeje bytu se tím pádem několikanásobně zvýší. Makléři kladou důraz na rychlý výběr spolehlivého kupce včetně prověření jeho bonity. Většina realitních kanceláří disponuje rozsáhlou databází poptávajících, kterým ještě před uveřejněním inzerce nemovitost nabídnou a to i z řad klientů s předschváleným hypotečním úvěrem.

Maximální cena

Vaši nemovistost zkušení makléři prodají za maximální možnou cenu. Makléři velmi dobře znají trh, znají také požadavky klientů a ten je pro ně vždy na prvním místě. 

Komplexnost

Jednou z největších výhod kvalitní realitní kanceláře je KOMPLEXNOST. Makléři připraví konkrétní strategii vč. právního a finančního poradenství, propagaci nemovitosti a vše týkající se prodeje. Dále  disponují dalším portfoliem nabízených služeb. Od odhadu ceny bytu, která je již dnes běžnou součástí služeb většiny realitních kanceláří přes zajištění vystěhování bytu, převodu energií a vybraní partneři pomohou například i s nemovitostmi, které jsou zatíženy např. exekucí, zástavou, dluhy či jinými právními vadami.

Reference našich klientů

Chcete prodat Vaši nemovitost bez starostí?
Ozvěte se nám.