LUXEMBOURG PLAZA, PŘEMYSLOVSKÁ 2845/43, PRAHA 3    +420 246 090 246

Jan Holub

420 604729047

jan.holub@century21.cz

Vystudoval jsem střední průmyslovou školu zeměměřičskou, této profesi jsem se věnoval 8 let. Poté jsem začal pracovat u stavební firmy na pozici stavbyvedoucího, kde jsme realizovali rekonstrukce domů, bytů a individuální rodinnou výstavbu. Po 15 letech ve stavebnictví nadešel čas na změnu.  Pro práci v realitách, které mi vždy byly blízké, jsem se rozhodl vzhledem ke svým dosavadním zkušenostem a chutí pracovat samostatně. Vnímám jako velký bonus, pro Vás klienty, že dokážu vyhodnotit stav nemovitosti a výši nákladů na její eventuální rekonstrukci, což je jedním z nejdůležitějších faktorů při Vašem rozhodování ohledně koupě či pronájmu nemovitosti. Svou práci vnímám jako službu Vám klientům. Vaše spokojenost a mé seriózní jednání jsou pro mne na prvním místě. Spojením se společností CENTURY 21 Ruby jsem schopen zajistit profesionální a komplexní péči o Vaši nemovitost. Těším se na spolupráci s Vámi.


Aktuální nabídka makléře

Aktuální nabídka makléře

Prodáno

2+kk, podkroví, P-9 Vysočany

2+kk, podkroví, P-9 Vysočany

Hezký útulný byt nacházející se na Praze 9 v ulici Novovysočanská s volným výhledem do okolí. Možno se ihned nastěhovat bez jakýchkoliv úprav. Cihlový dům, byt se nachází ve 4. patře ze 4. Výborná dostupnost do centra.
2+kk/L, P-8 Bohnice

2+kk/L, P-8 Bohnice

Bydlení v novostavbě v hezké části Prahy 8 Bohnice. Byt je nový, čistý a připraven ihned k nastěhování. K bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje.

Reference

20.03.2018

Poděkování za perfektní servis

HODNOCENÍ
VYSTUPOVÁNÍ
SPOLEHLIVOST
ODBORNOST

Vazeny pane Holube,dekuji Vam za perfektni predstaveni bytu v ulici Nikola Tesly a poskytnuti informaci o nem. Dekuji za Vas cas a jeste jednou dekuji za vyborny servis z Vasi strany.S pozdravem,Marcela E.

Poptávky

Nechte mi svůj kontakt.
Ozvu se Vám.